Návštěvní kniha

PODĚKOVÁNÍ

(Lenka Franková, 7. 9. 2015 10:20)

MOC DĚKUJI ZA INUŠKU PANÍ UČITELCE I MÍŠI A IVANCE ZA TO, CO PRO NÁS DĚLAJÍ A JSEM JIM NESMÍRNĚ VDĚČNÁ.

Zářijové poděkování

(Hanka Suchá, 4. 9. 2015 13:35)

Velké díky paní učitelce Ivance a Míše za jejich vřelou náruč pro našeho Vítečka :-) !

Poděkování za další školní rok

(Jaroslav Suchý, 25. 6. 2015 14:03)

Milé paní učitelky Maruško a Klárko,

Je za námi už druhý školní rok ve vaší třídě... Patří Vám velmi srdečné poděkování. Nejen za mateřskou lásku, ale také za všechno, co se Jareček za ty dva roky naučil. A že je toho opravdu hodně...

Přejeme krásné, dlouhé, zasloužené prázdniny a moc se těšíme zase v září.

Srdečně

Sucháči :-)

PS. poděkování také kuchařkám, občas doma zbude nějaká ta svačink a je vždy tuze dobrá :-)

Garden Party

(Staří, 17. 6. 2015 11:41)

Moc děkujeme za další super párty na zahradě!!! Moooc jsme si to všichni užili :-)
Staříci

ŠVP Okrouhlík

(Hromkovi, 18. 5. 2015 14:26)

Moc děkujeme za možnost, že mohl i ten náš nepředškoláček jet na školku v přírodě. Každý večer sledujeme celá rodinka, co děláte, jak se bavíte, jak soutěžíte... je to parádní. Díky za vše.

Školka v přírodě 2015

(Urbanovi, 18. 5. 2015 10:43)

Moc děkujeme celému týmu za krásné fotky a hlavně za péči o děti :-) Zdravíme a užívejte si!
Urbanovi

Poděkování za receptury

(Venda, 28. 4. 2015 10:04)

Předem chci složit poklonu našim šikovným kuchařkám, které nás celý rok krmí těmi lahodnými obědy a MOOOOOC PODĚKOVAT za receptury na ty úúúúúúúúúúúúúžasné a všemi tatínky milované POMAZÁNKY!!
Venda, Jenda, Evka a Ivka

(Jaroslav Suchý, 21. 12. 2014 8:42)

Milé paní učitelky Maruško a Klárko,

nejsme si jistí, zda toto budete číst ještě v prosinci nebo až v roce 2015... Každopádně mockrát děkujeme za láskyplnou péči a přístup. Přejeme radostné Vánoce, více než zasloužený odpočinek a ať vás vánoční radost provází po celý rok 2015.

Srdečně

Re: Poděkování

(p.uč. Klára, 23. 12. 2014 11:04)

Milý pane Suchý,

moc Vám obě děkujeme za Vaše přání a také za slova uznání. Vážíme si toho! Všem Sucháčům :-) přejeme v novém roce jen to nejlepší - zdraví, lásku, pohodu a co nejvíce důvodů k radosti! Nashledanou v novém roce! K+M

Krásné prázdniny

(Jaroslav Suchý, 27. 6. 2014 14:30)

Milé paní učitelky Maruško a Klárko,

mockrát děkujeme za báječný školní rok a láskyplnou péči. Přejeme krásné, odpočinkové prázdniny a posílám na vysvědčení jedničku s hvězdičkou a se srdíčkem.

Vystoupení tanečního kroužku

(Slámovi, 14. 6. 2014 23:48)

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem,kteří se podíleli na nácviku,výrobě úžasných kostýmů,choreografii a všeho ostatního,co s souvisí s vystoupením dětí tanečního kroužku,jste skvělí a všem nám jste připravili nádherný zážitek!! Samozřejmě jsme pyšní na svoje děti,ale děkujeme moc i všem p. učitelkám,bylo to opravdu dojemné..:)
manželé Slámovi

Školka v přírodě - Okrouhlík

(Barča Nečasová , 28. 5. 2014 10:57)

Dcera přijela ze školky v přírodě nadšená! Moc děkujeme celému loupežnickému týmu za péči a starost!
Nečasovi

Školka v přírodě 2014

(Oliver Musil, 23. 5. 2014 21:24)

Vsichni nám, dětem i rodičům, můžou jenom závidět. Moc celému "loupežnickému štábu" děkujeme za všechno.
Musilovi

Jednička s hvězdičkou

(Sucháči, 2. 2. 2014 20:12)

Milé paní učitelky Maruško a Klárko,

minulý týden se rozdávalo pololetní vysvědčení. Tak nás napadlo, že si je také zasloužíte. Touto cestou tedy posíláme velkou jedničku s hvězdičkou a srdečné díky za mateřskou péči.

Re: Jednička s hvězdičkou

(Alena Procházková, 4. 2. 2014 19:32)

Jednička od rodičů má větší hodnotu než ta od ředitelky. Moc tedy děkujeme! :-D

Hastrman

(Jana Slámová, 23. 9. 2013 19:58)

Dobrý den,
dnes nás totálně dostal záznam tanečku Hastrman ve třídě C, shlédli jsme asi 8krát:)) a moc jsme se pobavili..
Děkujeme p.učitelkám Michalce a Ivance,fakt super !!!
zdraví Slámovi

Velká pochvala

(Sucháči, 22. 9. 2013 13:05)

Jsme ve školce teprve tři týdny a náš chlapeček už dělá obrovské pokroky. Paní učitelce Klárce a Marušce patří obrovský dík. Kromě absolutní profesionality přistupují k dětem vskutku mateřsky. Troufáme si říci, že se jim věnují nad rámec svých povinností.

Opravdu upřímně děkujeme. H+J