Odhlášení obědů v červnu

Z důvodu účetní závěrky bude možné děti odhlásit ze stravování naposledy v pondělí 25. 6. 2018 do 8 hodin ráno.

Přihlášky na prázdniny jsou závazné, v případě onemocnění dítěte lze vyzvedávat obědy.

Prosíme rodiče o nahlášení případných změn bankovních účtů. Přeplatky za stravování budou vráceny v měsíci červenci na účty, které máte uvedeny v přihlášce ke stravování. Změny lze nahlásit osobně u paní Baštové nebo na email : zabka@volny.cz

V období prázdnin /červenec a srpen/ neposílejte žádné platby, prázdninový provoz bude pokryt z přeplatků za stravování.

Trvalé příkazy na další školní rok obnovte opět na období od 1.9.2018 do 30.6.2019.

Platby a variabilní symboly zůstávají stejné jako v letošním školním roce. Pozor na zadání variabilního symbolu !!! V případě špatného zadání variabilního symbolu Vám nebudou platby připsány nebo se přičtou k jinému strávníkovi.

Předškoláci a děti s odkladem školní docházky neplatí školné !!